Cam Temizleme

Plaza Cam Temizliği

Plaza Cam Temizliği Günümüzde iş alanları geliştikçe daha iyi iş ortamı olsun diye daha geniş alanlara ofis açılır. Bunların birisi de plazalardır. Hem geniş olması hem de daha yüksek olmasından dolayı daha çok tercih edilir çok kişinin çalışma ortamı kurduğu yerdir. Bundan dolayı düzenli aralıklarla temizlik yapılması şarttır. Bu hem toplum için hem de çalışanların sağlığı için çok önemlidir.

Plaza Cam Temizliği Plaza cam temizliği dikkat gerektiren bir unsurdur. Profesyonel ekiplerle bir arada yapılması gerekir.  Profesyonel ekiplerle çalışan firmalardan biri de Gebze dış cephe temizliği yapan firmalardır. Plazalara çok yüksek olduğundan dıştan silmek zordur. Bu tür yerleri dış taraftan silerek temizliği yaparız.  Plaza cam temizliği yaparken vinç yardımıyla temizleme işlemi başlanır.

Plaza Cam Temizliği Yapım Aşamaları

Plaza Cam Temizliği

Plaza cam temizli yapmak dikkat ve özveri ister. Bu yüzden uzman ekiplerle çalışmanız gerekir. Gebze dış cephe cam temizliği yapmadan önce ekiplerin cam güvenliği için bir vinç ile güvenliği sağlanır. Vincin başında kafes gibi geniş alan vardır. Ekipler onun içine girerek temizleme işlemi yapılır. En üst camdan başlayarak temizleme işlemine devam edilir.

Önce köpüklü su ile temizledikten sonra çek çek yardımıyla köpükleri dışarıya atılır. Daha sonra duruluma yaparak tekrar çek çekle sinir. Akasından cam bezle su lekeleri giderdikten sonra diğer camlara geçilir.  İç ve dış temizliği bu şekilde yapılır.  Daha kaliteli bir temizlik yapılmış olunur.

Plazalarda Dış Cephe Temizliği

Plaza Cam Temizliği Plazalar şirketler için en önemli iş ofisleri haline geldi bu plazalar marka sahiplerinin prestijleri için çok önemlidir.  Plazaların camları daha estetik ve şık tasarımlarla inşa edildi.  Normal binalardan ayıran tek özellikle ise camlarının büyük olması ve yüksek olmasından dolayı diğer evlerden ayıran tek özelliktir. Plaza camlarının temizliği son derece önemlidir.

Bu camlar mevsim şatlarından dolayı daha çabuk etkilenirler. Bünyesinde toz, kir ve su damlaları tutabilir. Bu da kötü görüntüye sebebiyet verebilir. Bunların olmaması için düzenli aralıklarla temizlik şarttır bundan dolayı dış cephe temizliği yapan firmalarla anlaşarak plaza temizliği yapabilirsiniz. Çünkü bu işlem çok dikkat gerektirdiği için uzman kişilerden deste almanız şarttır.

Plaza Cam Temizliği

Plazalarda İç Mekân Temizliği

Plaza temizliği sırasında sadece cam temizliği olmaması gerekmez. Dış cephe cam temizliği kadar iç mekân temizliği de çok önemli yeri vardır. İnsan sağlı için de çok önemlidir.  Müşterilerin iş giriş yerleri ya da sizinle iletişime geçecek alanları temizlenmesi son derece önemlidir. Ne kadar kaliteli hizmet verdiğinizin önemini vurgular.

Temiz ve hijyen sağlamış her alan insanlar üzerinde bir olumlu etki yaratır. Bundan ötürü temizlik şarttır. Diş cephe temizliğinde uzman ekiplere ihtiyaç var ise iç ve çevre mekânlarının da temizliğine uzman dış cephe temizliği  ekipler ile çalışılması gerekir. Ofis odaları, asansör, toplantı odaları, bekleme solanları gibi birçok yerleri özverili ve dikkatli bir şekilde temizlenmesi gerekir.

Zemin Temizliği

Hijyenik ortam olması için zemin temizliği son derece çok önemlidir. Doğru teknikler ile daha temiz bir ortam yaratabilirsiniz. Mikropların ve enfeksiyonların oluşmaması için düzenli aralıklarla temizlik yapılması şarttır. Kullanılan zemine göre değişiklik göstertse temizlik malzemelerini kullanımı bir hayli önemlidir.

Temizlenecek zeminlerin öncelikle süpürülmesi gerekir. Temizleme sırasında tozların yayılmasında daha çok sebep olunur. Daha sonra zemin temizliği için kullanılan deterjanları karıştırmak zemine zarar verecek fırça kullanılmamalı.  Daha çok zarar verir. Bu da istenmeyen durumdur. Eğer daha hassas bir mermer ile yapılmış ise dış cephe temizliği  mutlaka kimyasal kullanılmamalı. Kimyasal yüzeylerde daha zedelenmesine sebep olacaktır.

Dış Cephe Temizliği Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dış cephe temizliği çok önemlidir. Düzenli aralıklarla temizlik yapılması gerekir. Düzenli aralıklarla yapılması gerekir. Dış cephe temizliliğinde en önemli unsur temizlik yapacak elemanların can güvenliğine önem vermesi gerekir. Vinç sistemi sağlam ve asansörün koruma bariyerleri tam oturtturulması gerekir.

dış cephe temizliği  Asansörle ve emniyet kemeri tam takıldığına emin olduktan sonra temizlik işlemine başlanması gerekir. Dış cephe camlarını silerken camların yüzeylerini zara vermeyecek çek çekleri kullanması gerekir. Çek çeklerin boyutu en fazla 45 c olması gerekir. Siz de dış cephe camlarınızı sildirmek istiyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.  Firmamız bu konuda uzman profesyonel ekiplerle hizmet vermekteyiz.

Firmamız, Dış Cephe Cam Temizleme, İple Erişim, ve diğer Temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Foto3

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Dış Cephe Temizliği Kaplamaya özgü temizleme yöntemleri ile, fren tozu, petrol bazlı kirleticiler, genel kir, kireç skalası, gibi bütün etkenleri temizleme hizmetidir.

Asma İskele Cam temizliği

PLAZA CAM TEMİZLİĞİ

Dış Cephe Temizlik Şirketi İstanbul merkezli profesyonel bir Plaza Cam Temizliği yüklenicisidir. 15 yıldan fazla bir süredir, konutlar, daireler ve  

MÜŞTERİ PORTFÖYÜMÜZ
BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

Görüş Öneri veya istekleriniz
İçin İletişim Kurun